Strefa Saun & Jacuzzi

Oddajemy do dyspozycji Naszych Gości strefę saun i jacuzzi, która jest wyjątkowa, zapewniająca niezwykłe przeżycia relaksacyjne oraz prozdrowotne. W zabieganym życiu, w mieście często zapominamy o chwili wytchnienia oraz regeneracji sił, co skutkuje narastającym zmęczeniem i frustracją. Wizyta w naszej strefie to najlepszy sposób na poprawę witalności  organizmu,  zwalczenie stresu, który objawia się trudnościami z zasypianiem, obolałymi mięśniami, zmęczoną skórą. 
Strefa saun i jacuzzi została stworzona z myślą o Twoim pełnym odprężeniu.

  • sauna fińska
  • relaksujące jacuzzi
  • strefa odpoczynku

Sauna to najlepszy sposób na przyspieszenie materii, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się szkodliwych toksyn z naszego organizmu. Sauna sucha jest zabiegiem ciepło-leczniczym oraz doskonałym czynnikiem hartującym ciało. Sprzyja leczeniu różnych dolegliwości, uspokaja układ nerwowy oraz usuwa zmęczenie.

Hydromasaż w jacuzzi to uczucie masażu całego ciała. Idealna kompozycja ciepłej wody i powietrza działa kojąco na napięte mięśnie i stymulująco na układ krążenia. Dysze są tak usytuowane aby wypływające z nich strumienie wody padały dokładnie tam, gdzie pożądany jest maksymalny relaks: kręgosłup, kark, stopy, dłonie.

Wizyta w naszej strefie saun i jacuzzi to antidotum na codzienny stres. Rozluźnia, odpręża, relaksuje oraz pozwala oderwać się na chwilę od codzienności. Jest to idealne miejsce na zwieńczenie dnia lub niecodzienny sposób na spędzenie go z rodziną, czy przyjaciółmi.


Comments are closed.